Жаттығулар кестесі - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ

Жаттығулар кестесі

Нұр-Сұлтан каласы әкімдігінің "№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" КММ қыркүйек айының оқу жаттығу сабағының кестесі

Бапкердің АӘТ

Топтар

Жаттығуді өткізетін орны

Апта күндері

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсембі

жұма

сенбі

жексен.

Жеңіл атлетика

Латышенко Л.В.

1 ж. ОЖТ

№ 32 мектеп

10.00-12.15

 

10.00-12.15

 

10.00-12.15

9.30-11.45

 

2 ж. ОЖТ

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

16.00-18.15

16.00-18.15

 

Қабидолда Қ.

1 ж. ОЖТ

Оқушылар сарайы

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

 

Базаров В.С.

3 ж. ОЖТ

27 мектеп

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

 

9.00-11.15

9.00-11.15

 

Баня

 

 

 

9.00-11.15

 

 

3 ж. ОЖТ

27 мектеп

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

16.00-18.15

16.00-18.15

 

 

Баня

 

 

 

16.00-18.15

 

 

Веревкин А.П.

3 ж. ОЖТ

20 мектеп

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-19.00

16.00-18.15

16.00-19.00

 

баня

 

 

 

баня

 

 

1 ж. БДТ

20 мектеп

9.00-11.15

 

9.00-10.30

 

 

8.30-10.45

 

1 ж. БДТ

20 мектеп

 

9.00-11.15

 

9.00-10.30

 

10.50-13.05

 

Рыхликов В. Н.

2 ж. БДТ

27 мектеп

9.00-11.15

 

9.00-11.15

 

9.00-10.30

9.00-10.30

 

3 ж. ОЖТ

16.00-19.00

16.00-18.15

16.00-19.00

 

16.00-19.00

16.00-18.15

 

Сапарханов А.С.

2 ж. ОЖТ

Орталық саябақ

16.30-18.00

16.30-18.45

16.30-18.45

 

16.30-18.45

16.30-18.45

 

Зейноллаев Қ.

1 ж. ОЖТ

Ж. атлет.манеж

8.30-10.00

 

8.30-10.00

 

8.30-10.00

 

 

Орталық саябақ

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

 

Амангелді Р.

1 ж. ОЖТ

Оқушылар сарайы

 

17.30-20.30

 

17.30-20.30

 

15.00-18.00

 

Гуляева Р.А.

1-ж. ОЖТ

Орталық саябақ

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

9.00-10.30

 

1-ж. ОЖТ

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

10.30-12.00

 

Валиев Р.Г.

1 ж. БДТ

Ж. атлет.манеж

9.00-11.15

 

11.15-13.30

 

9.00-10.30

 

 

1 ж. БДТ

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-16.30

 

 

1 ж. БДТ

 

9.00-11.15

 

9.00-11.15

 

10.00-11.30

 

Мурзаспаев С.

1 ж. ОЖТ

СК"Алау"

09.00-10.30

 

09.00-10.30

 

09.00-12.00

14.00-17.00

 

1 ж. СЖТ

СК"Алатау"

16:00-19:00

 

16:00-19:00

 

16:00-19:00

 

 

СК"Алау"

 

16:00-19:00

 

16:00-19:00

 

14:00-17:00

 

Тусупов Р.M.

1 ж. ОЖТ

СК"Алатау"

17:00-19:15

 

17:00-19:15

 

17.00-19.15

17.00-19.15

 

1 ж. ОЖТ

 

10:00-12:15

 

10:00-12:15

10:00-12:15

10:00-12:15

 

Герасименко А.Г

1 ж. СЖТ

Мехкалона 56

08.00-10.15
15:00-17:15

08.00-10.15
15:00-17:15

08.00-09.30
15:00-16:30

08.00-09.30
15:00-16:30

08.00-09.30
15:00-16:30

 

 

Жетубаев Р.Ш.

1 ж. ОЖТ

СК"Аспан"

09:00-10:30

09:00-10:30
16:00-17:30

 

09:00-10:30

09:00-10:30

 

 

Егизбаев С.Б.

1 ж. ОЖТ

Абая 1

14.00-15.30

14.00-15.30

 

14.00-15.30

14.00-15.30

 

 

1 ж. ОЖТ

15.30-17.00

15.30-17.00

 

15.30-17.00

15.30-17.00

 

 

Корчма Г.И.

1 ж. ОЖТ

"Алау" СК Қабанбай Б. 47

9:00-10:30
18.00-19.30

 

9:00-10:30

 

9:00-10:30

9:00-10:30

 

Довгун О.В.

1 ж. ОЖТ

"Алау" СК Қабанбай Б. 47

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-17.15

15.00-17.15

15.00-16.30

 

 

Айсенов А.О.

3 ж. ОЖТ

Оқ ату тир Богембай Б.57a

10.30-12.45

10.30-12.45

10.30-12.45

10.30-12.45

10.30-12.45

10.30-12.45

 

1 ж. БДТ

Оқ ату тир Богембай Б.57a

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

 

 

 

Аушамова А.С

1 ж. ОЖТ

Оқ ату тир Богембай Б.57a

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

 

Фларова Ю.А

1 ж. БДТ

"Алау" СК Қабанбай Б. 47

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

 

 

 

1 ж. БДТ

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

 

Качанов С.Л.

2 ж. СЖТ

"Astana Target Club"

 14.30-17.30

 

 14.30-17.30

 

 14.30-17.30

 9.30-12.00

 

Мылтық ату тир Богембая 57а

 

 14.30-17.30

 

 14.30-17.30

 

 14.30-17.30

Наймушин О.В.

1ж ОЖТ

Мылтық ату тир Богембая 57а

 14.30-16.00

 14.30-17.30

 

 14.30-16.00

 

 

 

"Astana Target Club"

 

 

 14.30-16.00

 

 14.30-16.00

 

 

1ж ОЖТ

Мылтық ату тир Богембая 57а

 14.30-16.00

 14.30-17.30

 

 14.30-16.00

 

 

 

"Astana Target Club"

 

 

 14.30-16.00

 

 14.30-16.00

 

 

Дудченко Д.Г.

3 ж. ОЖТ

СК "Алатау"

 

9.00-12.15

9.00-12.15

9.00-12.15

 

10.00-13.45

 

3 ж. ОЖТ

 

15.00-18.15

15.00-18.15

15.00-18.15

 

10.00-13.45

 

Дудченко В.

3 ж. ОЖТ

 

9.00-12.15

9.00-12.15

9.00-12.15

 

10.00-13.45

 

3 ж. ОЖТ

 

15.00-18.15

15.00-18.15

15.00-18.15

 

10.00-13.45

 

Егоров С.В.

Семсерлесу

9.30-11.45 16.00-18.15

 

 

 

9.30-11.45 16.00-18.15

 

 

Аубакиров М.T

1 ж. ОЖТ

Велодорожка
Қошы-Ильинка.Оъез.
Трасса.
Ботаникалық саябақ
Назарбаев университеті

 

16.45-18.15 Вело

16.45-18.15 Жүзу

16.45-18.15 Вело

16.45-18.15 Жүзу

9.00-10.30
Вело-жүгіру

16.45-18.15 Жүзу

1 ж. ОЖТ

 

 

16.45-18.15 Жүзу

16.45-18.15
Вело-жүгіру

16.45-18.15 Жүзу

16.45-18.15
Вело-жүгіру

16.45-18.15 Жүзу

9.00-10.30
Вело-жүгіру

Бойко Т.В.

1 ж. ОЖТ

Ботаникалық саябақ Назарбаев университеті
Астана Арена авто тұрақ

9.00-10.30
Жүзу

08.00-09.30
Жүгіру

9.00-10.30
Жүзу

08.00-09.30
Вело

9.00-10.30
Жүзу

15.30-17.00
Жүзу

 

1 ж. ОЖТ

Ботаникалық саябақ Назарбаев университеті
Астана Арена авто тұрақ

17.00-18.30
Жүзу

17.00-18.30
 Жүгіру

17.00-18.30
Жүзу

17.00-18.30
Вело

17.00-18.30
Жузу

15.30-17.00
Жүзу

 

Кунтуаров Д.К.

1 ж. ОЖТ

Назарбаев университеті Велотрек Сарыарка

 

17.00-18.30
Жүзу

17.00-18.30
Жүгіру

17.00-18.30
Жүзу

17.00-18.30
Вело

9.00-10.30
Жүзу

17.00-18.30
Вело-жүгіру

Абдрахманов А.Б.

1 ж. БДТ

Назарбаев университеті Велотрек Сарыарка

 

17.00-18.30
Жүзу

17.00-18.30
Жүгіру

17.00-18.30
Жүзу

17.00-18.30
Вело

9.00-10.30
Жүзу

17.00-18.30
Вело-жүгіру

1 ж. БДТ

Назарбаев университеті Велотрек Сарыарка

 

9.00-10.30
жүгіру

9.00-10.30
жүзу

9.00-10.30
жүгіру

9.00-10.30
жүзу

 

 

1 ж. БДТ

Назарбаев университеті Велотрек Сарыарка

 

15.00-16.30 Жүгіру

17.00-18.30
Жүзу

15.00-16.30 Жүгіру

17.00-18.30
Жүзу

 

 

Ли И.В.

3 ж. ОЖТ

А.Бөлекпаев 14

9.00-11.00

 

9.00-11.00

 

9.00-11.00

 

 

Кордай 6

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

1 ж. БДТ

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

16.00-17.30

 

 

Ли О.Н.

ЖСШТ

"Archer" клуб 23 проезд дом №6/1
СК КазақстанТуран 56

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

 

Амангелді А.Н.

9.00-12.00
16.00-19.00

 

9.00-12.00
16.00-19.00

 

9.00-12.00
16.00-19.00

 

 

Ли Е.В.

ЖСШТ

"Archer" клуб 23 проезд дом №6/1

9.00-12.00
16.00-19.00

16.00-19.00

9.00-12.00
16.00-19.00

16.00-19.00

9.00-12.00
16.00-19.00

9.00-12.00

 

Алимбаева М.В.

1 ж.CЖТ

Кордай 6

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

11.30-14.30

 

1 ж. OЖТ

А.Бөлекпаев 14

09.00-10.30

09.00-10.30

09.00-10.30

09.00-10.30

09.00-10.30

09.00-10.30

 

Кривец Л.И.

2 ж. СЖТ

"Archer" клуб 23 проезд дом №6/1

16.00-19.45

16.00-19.45

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

9.00-12.00

 

Воропаева А.А

1 ж.ОЖТ

"Archer" клуб 23 проезд дом №6/1

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

 

Чурбаков А.В.
Саттархан Н.

1 ж. СЖТ

СК "Арман"
 Мусрепова 13

 

09.30-11.45
19.00-21.15

09.30-11.45
19.00-21.15

09.30-11.45
19.00-21.15

09.30-11.45
19.00-21.15

 

 

Бектурганова А.М.

1 ж. СЖТ

Мұз айдыны "Алау" Қабанбай батыр 47

17.00-20.00

 

17.00-20.00

 

17.00-20.00

 

 

Батаникалық саябақ

 

17.30-20.45

 

17.30-20.45

 

17.30-20.45

 

Егоров С.В.

1 ж. СЖТ

СК "Арман"
Мусрепова 13

09.30-11.45
16.00-18.00

09.30-11.45
16.00-18.00

09.30-11.45
16.00-18.00

09.30-11.45
16.00-18.00

 

 

 

Серкебаев К.Б.

3 ж. ОЖТ

Батаникалық саябақ

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

1 ж. БДТ

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

16.00-17.30