Расписание занятий - КГУ «Детско-юношеская спортивная школа №9» акимата города Астаны
КГУ «Детско-юношеская спортивная школа №9» акимата города Астаны

Расписание занятий

Астана каласы әкімдігінің "№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" ММ  2017-2018 оқу жылына арналған жаттығу кестесі
Үстел теннис спорт бөлімі
Топтар Күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі
1 ОЖТ-3 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15   Мурзаспаев Серік СК"Алау"
ОЖТ-1 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15   15.00-17.15     СК"Қазақстан"
БДТ-1    10.00-11.30   10.00-11.30 10.00-11.30 10.00-11.30   СК"Алау"
2 БДТ-2 19.45-22.00 19.45-22.00 19.45-22.00   19.45-22.00     Лаврова А. Е. Гумилев атындағы ЕҰУ
19.45-22.00 19.45-22.00 19.45-22.00   19.45-22.00    
Семсерлесу спорт бөлімі
Топтар Күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі
1 ОЖТ-3 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15   Чурбаков А.В. Ғ.Мусрепов к. 13                       Кен Март 2 қабат
БДТ-2 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-10.30 9.00-10.30       СК "Алатау"
2 УТГ-4 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-19.00 16.00-19.00   Егоров С.В. Ғ.Мусрепов к. 13                       Кен Март 2 қабат
УТГ-3 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15   СК "Алатау"
3  ОЖТ-3 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15   Бектурганова А.М. СК "Алатау"
БДТ-2 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-11.30 10.00-11.30      
4 БДТ-1 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30     Серикбаев К.
БДТ-1 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30    
Нысана көздеу спорт бөлімі
Топтар Күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі
1 ОЖТ-3 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00      Айсенов А.О. "№9 БЖСМ " Оқ ату  тирі, СК "Алау"
БДТ-1 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30      
2 ОЖТ-3 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-20.00 17.00-18.30     Корчма Г.И.
3 ОЖТ-3 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00     Фролова Ю.А.
БДТ-1 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-11.15 9.00-11.15    
4 БДТ-1 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30       Комендра Ю.А.
БДТ-2 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00    
Садақ ату бөлімі
Топтар Күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жүма Сенбі Жексенбі
1 ЖСШТ 9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-11.15 9.00-11.15   Ли И.В. СК "Алатау" 
15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00  
2 ОЖТ-3 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15   Соседова М.В.
16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15  
3 3 ж. ОЖТ 9.00-11.00   9.00-10.00   9.00-10.00     Ли Е.В.
16.00-18.30   16.00-18.30   16.00-18.30    
4 БДТ-1 9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-10.30     Жолдыбаев Б.С. Оқушылар сарайы
9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-10.30    
БДТ-2 16.00-18.15   16.00-17.30        
  19.00-21.15   16.00-17.30      
БДТ-2         19.00-20.30    
  9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-10.30  
5 БДТ-1 9.00-11.00   9.00-10.00   9.00-10.00     Темирбеков Е.К. СК "Алатау" 
 БДТ-1 9.00-11.00   9.00-10.00   9.00-10.00    
6 ОЖТ-1 9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-11.15 9.00-11.15   Кривец Л.И.
БДТ-1 16.00-17.30   16.00-17.30   16.00-17.30 16.00-17.30  
9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30   9.00-10.30    
Стенд  ату бөлімі 
Топтар (қаңтар-ақпан) Күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі
1 ОЖТ-4   15.00-18.00   15.00-18.00   15.00-18.00   Качанов С.Л. плавание - СК "Жастар" ОФП ФЦ "Вавилон" желтоқсан 20
ОЖТ-3       15.00-18.00   15.00-18.00 8
ОЖТ-4 15.00-18.00       15.00-18.00     Качанов С.Л.
ОЖТ-3 15.00-18.00   15.00-18.00   15.00-16.30   10
2 ОЖТ-1     13.00-15.15   13.00-15.15     Могилевский А.В.
13.00-15.15         13.00-15.15   Могилевский А.В.
Триатлон спорт бөлімі
Топтар күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі
1 БДТ-2   10.00-11.30    10.00-11.30    10.00-11.30   

Аубакиров Мурат Темирбекұлы,

Майер Сергей Давидович

СК"Сарыарқа" велотрек малту бассейн
  17.00-18.30   17.00-18.30   17.00-18.30  
    10.00-11.30    10.00-11.30      "Астана" арена  жүгіру
    17.00-18.30   17.00-18.30    
Казіргі бессайыс
Топтар Күндер
Бапкер
Жаттығу орны
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі Дудченко Денис Григорьевич

(малту,мылтық ату) "Алатау" СК

(ж.атлет) Оқушылар сарайы,

(семсер) СК "Алатау"  

1 БДТ-1 8.00-10.15   8.00-10.15   8.00-9.30    
ОЖТ-2   8.00-11.00 8.00-9.30 8.00-11.00   8.00-11.00  
ОЖТ-3 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15  
ОЖТ-3 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15   Дудченко Валентина 
    жеңіл атлетика 9.30-11.00   семсерлесу 9.30-11.00 15.30-17.00   семсерлесу     9.30-11.00 15.30-17.00  

Гуляева Р.А.

Шәріп Еңлік

Жеңіл атлетика бөлімі 
Топтар Күндер
Жаттығу орны
Бапкер
Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма Сенбі Жексенбі
1 БДТ-1 9.00-10.30   9.00-11.15   9.00-11.15      Оқушылар сарайы  (манеж)  Гуляева Р.А.
ОЖТ-4 15.15-18.15 15.15-18.15 15.15-18.15 15.15-18.15 15.15-18.15    
2 БДТ-1 9.30-11.45   9.30-11.45   9.30-11.00      Оқушылар сарайы  (манеж)  Латышенко Л.В.
ОЖТ-3 16.30-19.30 16.30-18.45 16.30-19.30   16.30-19.30 16.30-18.45  
4 БДТ-1 9.30-11.00   9.30-11.00   9.30-11.45      Оқушылар сарайы  (манеж)   Рыхликов В.Н.
ОЖТ-3 16.00-19.00 16.00-18.15 16.00-19.00   16.00-19.00 16.00-18.15  
5 ОЖТ-1 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15   16.00-18.15      Оқушылар сарайы  (манеж)  Сапарханов А.
6 ОЖТ-3 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45    Оқушылар сарайы  (манеж)  Базаров В.С.
ОЖТ-3 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15  
7 ОЖТ-1   9.00-10.30   9.00-11.15   9.00-11.15  

Оқушылар сарайы (манеж)

Қабидолла Қуандық
8 БДТ-1   17.30-19.45     17.30-19.45 16.00-17.30    Оқушылар сарайы (манеж) Бигалиев А.Ж.
БДТ-1 16.00-17.30   16.00-18.15   16.00-18.15    
БДТ-1 17.30-19.45   17.30-19.45     17.30-19.00  
9 ОЖТ-3 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45    Оқушылар сарайы  (манеж)  Веревкин А.П
ОЖТ-3 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15  
10 БДТ-1 9.00-10.30   9.00-11.15   9.00-11.15      Оқушылар сарайы  (манеж)  Зейноллаев К
БДТ-1 16.00-17.30   16.00-18.15   16.00-18.15    
10 БДТ-1 9.00-10.30   9.00-11.15   9.00-11.15      Оқушылар сарайы  (манеж)  Сомов А.
БДТ-1 16.00-17.30   16.00-18.15   16.00-18.15