Нәтижелер - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ

Нәтижелер

13 Желтоксан 2022 жылдың желтоқсан айының 9 мен 10-ы аралығында Астана қаласында, жеңіл атлетика спорт түрінен 2006-2007 ж.т. және 2008-2009 ж.т. арасында Тәуелсіздік күніне орай Ашық біріншілігі өтті

2022 жылдың желтоқсан айының 9 мен 10-ы аралығында  Астана қаласында, жеңіл атлетика спорт түрінен 2006-2007 ж.т. және 2008-2009 ж.т. арасында Тәуелсіздік күніне орай Ашық біріншілігі өтті.  Жарысқа 6 командадан, 180 жуық спортшы қатысты. Біздің спортшылар қоржынымызға 6 алтын, 7 күміс және 11 қола медальдарын жеңіп алды.

400 м қашықтыққа  жүгіруден  2006-2007 ж.т . қыздар арасында:
Колода Екатерина - 1 орын.
Киматула Мадина - 3 орын.

400 м қашықтыққа  жүгіруден  2008-2009 ж.т. қыздар арасында:
Есеркепова Дарина - 2 орын.
Озджан Дидэн - 3 орын.

400 м қашықтыққа  жүгіруден 2008-2009 ж.т . ұлдар арасында:
Стрельченко Владислав - 2 орын.

1500 м қашықтыққа  жүгіруден ұлдар арасында:
Құрманбек Даниял - 2 орын.
Бекенов Куаныш - 3 орын.

1500 м қашықтыққа  жүгіруден 2008-2009 ж.т. ұлдар арасында:
Буханов Акжол - 3 орын.

1500 м қашықтыққа  жүгіруден қыздар арасында:
Болатова Айсулу - 2 орын.
Джабраилова Карина - 3 орын.

50 м қашықтыққа жүгіруден  2006-2007 ж.т. қыздар:
Аяпова Айдана - 1 орын.
Мищенко Анна - 3 орын.

50 м қашықтыққа  жүгіруден  2008-2009 ж.т. қыздар арасында:
Мищенко Елизавета - 2 орын.
Плотникова Ульяна - 3 орын.

Ұзындыққа секіруден 2008-2009 ж.т. қыздар арасында:
Туретаева София - 1 орын.
Айтжанова Мадина - 3 орын.

Эстафета 4×200 м Микс 2008-2009 ж.т. арасында:
Омарова Саида
Плотникова Ульяна
Макашев Альтайыр
Батырұлы Бейбарыс - 1 орын.

50 м к/с жүгіруден қыздар арасында:
Туретаева София - 1 орын.
Плотникова Ульяна - 3 орын.

200 м қашықтыққа жүгіруден қыздар арасында:    
Мищенко Елизавета - 3 орын.                                        

800 м қашықтыққа жүгіруден  ұлдар арасында:      
Буханов Акжол - 2 орын.                                                

800 м қашықтыққа жүгіруден қыздар арасында:
Конылова Татьяна - 1 орын.
Вебер Карина - 2 орын.
Ищанова Жасмин - 3 орын.